Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Bílovec Hodnocení rodičů

publikováno 19.08.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

U 15   Bílovec - FC Hlučín a.s.  1:3

V prvním poločase jsme šli do vedení v 6.minutě brankou VEŘMIŘOVSKÉHO , soupeř však v 16.minutě vyrovnal. Hra trpěla nervozitou , která se projevila špatnými finálními přihrávkami a nevhodným zakončením gólových příležitostí, kterých jsme měli dostatek. Půle tak skončila remízou 1:1

Druhý poločas jsme postupně začali soupeře přehrávat což vyustilo v 57.minutě druhým gólem VEŘMIŘOVSKÉHO. V závěru utkání po vystřídání několika hráčů v 71.minutě pečetil střídající ADAMČÍK třetím gólem naše vítězství. Doufejme , že toto vítězství nad nepříjemným soupeřem povzbudí. mužstvo do dalších bojů v soutěži.

Příští utkání se hraje 20.8.2014 v 10,00 hodin na hřišti v Markvartovicích. Soupeřem bude TŽ TŘINEC.