MÚ s Valašským Meziříčím

publikováno 30.08.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

MÚ s Valašským Meziříčím - Hodnocení rodičů

U 15      FC Hlučín - Valašské Meziříčí  7 : 1  ( 4 : 0 )

V začátku utkání se nám podařilo vstřelit do 16 minut tři góly a soupeře jasně přehrávali. Do konce půle soupeř ještě inkasoval čtvrtý gól. Několikrát jsme se dali strhnout průběhem a nechali soupeře přejíd do brejku a museli hasit velmi nezpečné protiútoky.

Do druhé půle jsme šli s náskokem čtyř branek a tak postupně šli do hry všichni hráči z lavičky. I tak jsme byly jasně lepší mužstvem i přes sedmi změnami v sestavě. Zbytečně kluci dostali gól z trestného kopu, kdy se míč odrazil od břevna zpět do pole a dobíhající hráč soupeře skóroval.

Nakonec utkání skončilo jasnou výhrou 7:1 a až na některá zahávaní v průbehu utkání můžeme být s výkonem mužstva spokojeni Vyzvednout je třeba BÍLÉHO střelce 5 gólu.