Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Třinec

publikováno 07.09.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

FC HLUČÍN - FOTBAL TŘINEC 2:0 (0:0)

První poločas probíhal za mírné převahy našich hráčů a soupeř bránil s větším počtem hračů před vlastní brankou. Nedokazali jsme soupeře přehrat rychlou kombinací když spousta z nich zkončila na kopačkách soupeře. I přesto minimalně čtyři vyložené šance kluci nedokazali proměnit. Ve velkých šancích se postupně objevili Mostýn Veřmiřovský a Muller, ale branku nedali. Poločas skončil 0.0. Do druhé půle šli do hry Blinka za Mullera a Nytra za Moravce. Obraz hry se zlepšil hlavně příchodem Blinky. My znovu dobývali obraný val soupeře, který hrozil rýchlými brejky. V 60.min Hurina z 20 metrů ránou pod břevno otevřel skoré a v 66.min Fekete po příhravce střidajícího Adamčika zvýšil na 2:0.

Příšti zápas hrajeme 23.8.2014 v Olomouci na HFK sraz je 7.15 . Rodiče přijeďte povzbudit své chlapce, i když je to daleko.