Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Přerov

publikováno 24.09.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

FC Hlučín-1.FC Viktorie Přerov 0:0

Dnešní soupeř odvedl velmi kvalitní výkon a ukázal že jsme hráli doposud s nejlepším soupeřem,byl výborný v obranné fázi,záložníci dobří na míči a v útoku velmi nebezpeční.Změnili jsme rozestavení a bylo to až moc znát.

V záloze citelně chyběl D.Bílý který nastoupil ve stoperské dvojici.Soupeř měl tři tutové šance a v první půli byl o něco lepší než my,ale přesto poločas skončil 0:0.

Do druhé půle jsme postupně poslali pět nových hráčů a začali jsme se prosazovat,měli jsme dvě až tři šance ale řešení bylo nefotbalové a góly nepadly.Za posledních 15.minut jsme soupeře přehráli a mohli jsme skórovat ale řešení gólové situace hráče Žídka byla k nepochopení.

Hodnocení trenéra Brančíka:
,,Bohužel  za dnešní výkon si tři body nezasloužíme.Po šestém odehraném kole jsme bez porážky ale výkonnost klesá .Opory mužstva neodvádí svůj standart,ale nedá se nic dělat,budeme pracovat poctivě dál na zlepšení.‘‘

Sestava U15 Hlučín: Barteska-Kremer,Smaženka,Bílý,Moravec-Muller,Blinka,Plhák,Hurina-Žídek,Veřminovský

Střídali: Nytra,Adamčík,Stoklasa,Mostýn,Fekete

Trenéři: Brančík,Mostýn

V sobotu 20.9.2014 hrajeme v Šumperku pojeďte s námi na těžké utkání a přijďte povzbudit  kluky do dalších bojů.