Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Šumperkem

publikováno 01.11.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

FK SAN-JV Šumperk – FC Hlučín 2:1

V začátku utkání jsme se nechali překvapit náporem domácích a inkasovali jsme dva góly v rozmezí tří minut,a do třetí minuty jsme prohrávali 2:0.Postupně jsme se srovnali s fyzickou a rychlou hrou soupeře a začali hru otáčet v náš prospěch.

Branku se nám nepodařilo vstřelit.Druhý poločas už byl v naší režii,soupeř hrozil jen dlouhými nákopy,které se nám dařilo zastavovat a naopak jsme dostávali soupeře pod tlak.Což vyústilo ve snížení na 2:1.

Do konce utkání jsme byli jasně lepší,ale vyrovnat se nám nepodařilo.Z několika šancí už gól nepadl,a tak po velmi dobrém výkonu jsme prohráli o gól.
I takové zápasy se hrají,kdy lepší mužstvo prohraje.Hraje se bohužel na góly ale Šumperk dal o gól víc.Škoda začátku utkání,zhodnotil trenér hostů.

Sestava FC Hlučín: Barteska-Kremer,Smaženka,Nytra,Moravec,-Fekete,Blinka,Plhák,Bílý-Žídek,Muller.