Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Hranice 2

publikováno 12.11.2014 (aktualizováno 22.07.2015)

FC Hlučín- SK Hranice 4:1(1:0)

Poslední utkaní podzimní části ovlivnilo velmi špatné počasí, přesto jsme odehráli velmi dobré utkání. Zápas jsme měli celých sedmdesát minut pod svojí kontrolou. Obrana pracovala podle určených pokynů a záloha odvedla na těžkém terénu výbornou práci a útočníci nezůstali pozadu.
Vypracovali jsme si gólové šance po krásných akcích, bohužel proměnili jen dvě a poločas vyhráli 2:0. Do druhé půle jsme poslali tři nové hráče a postupně vystřídali další, přidali jsme ještě dva góly a stále jsme byli lepší než soupeř. Do konce zbývalo deset minut a my jsme opět dostali zbytečný gól, ale celkový dojem nám to nepokazí.
Na závěr chci poděkovat hráčům za velmi vydařený podzim. Poděkování patří i mému kolegovi Jirkovi Mostýnovi a také rodičům.

Sestava U15: Barteska-Kaluža,Smaženka,Nytra,Kremer-Blinka,Plhák Bílý,Fekete,-Muller,Veřmiřovský.

Branky: Muller,Bílý,Veřmiřovský,Mostýn ml.

Střídali: Adamčík,Mostýn, Žídek,Stoklasa,Moravec