Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Viktorie Přerov

publikováno 10.05.2015 (aktualizováno 22.07.2015)

1.FC Viktorie Přerov – FC Hlučín 0:1 (0:1)

Utkání hrané za stalého deště mělo dobrou úroveň. První poločas byl soupeř lepší, agresivnější a měl jednu šanci.

To jsme všechno zvládli a postupně vyrovnali hru. Naše obrana pracovala velmi dobře a v utočné fázi jsme měli kombinaci, střelbu.

Ve 25.minutě po nádherné průchozí přihrávce mezi obranou se dostal do samostatného nájezdu D.Hurina a s trochou štěstí skóroval - 1:0.

První poločas jsme zvládli. O přestávce jsme nabádali hráče že musí být trochu důraznější a rychleji dávali míče od nohy.

To se povedlo soupeře jsme kromě třech standartek kolem vápna nepustili už k ničemu a zápas dovedli do vítězství.

Musím poděkovat klukům za výkon, v tomhle počasí udržet čisté konto kdy každý míč je nebezpečný, střely zrádné je výborné.

Sestava: Barteska,Stoklasa,Smaženka,Bitomský,Kaluža,Mostýn,Blinka,Gebauer,Hurina,Žídek,Muller,Střídali:Moravec,Adamčík,Plhák,Fekete,Kremer.

Branka: Hurina

A na závěr malá prosba, přijďte podpořit naše hlučínské žáky na jejich zápasy, podporu potřebují. Čím víc fanoušků, tím lepší atmosféra a tím líp se hraje.