Úvod » Archív sezóna 2014/2015

MÚ Uničov 2

publikováno 16.06.2015 (aktualizováno 22.07.2015)

U15 odehrála zápas v Uničově

Hned na úvod utkání bylo dnes rozhodnuto.V páté minutě utkání fauloval nesmyslně ze zadu Žídek, dostal kartu a než jsem stačil vystřídat dostal v deváté minutě červenou. To ovlivnilo celé naše plány uspět na hřišti prvního mužstva tabulky. Přesto jsme celý první poločas odolali a zvládli, skóre bylo 0:0. Druhá půle byla jen o bránění do útoku jsme se dostávali jen sporadicky. Gól jsme dostali jak jinak než ze standartky, Věřmiřovský neuhlídal svého hráče a bylo hotovo. Další gól padl z přímého kopu ze sedmnácti metrů a třetí po chybě obrany. I přes prohru musím naše mužstvo pochválit, hrát v deseti lidech od 61.min a v tomhle horkém počasí, nás muselo stát hodně sil. Šanci dostali všichni hráči, hlavně D.Fekete výrazně pomohl (kategorii U14a pomohl k výhře 4:1.

SK Uničov - FC Hlučín 3:0 (0:0)

Sestava: Barteska,Stoklasa,Smaženka,Bitomský,Kaluža,Hurina,Blinka,Žídek,Gebauer,Kremer,Veřmiřovský.

Střídali: Nytra,Mostýn ml.,Adamčík,Moravec,Plhák

Trenéři: Brančík, Mostýn