publikováno 16.06.2015 (aktualizováno 22.07.2015)

Remíza s druhým týmem tabulky

\

FC Hlučín - FK Šumperk 4:4 (2:2)

Poslední utkání už o nic nešlo, jen ať si kluci zahrají. Zápas ovlivnilo neskutečné horké počasí, které v Moravskoslezském kraji panuje. Dnes proto nebudu hodnotit jen stručně. Vedli jsme ve dvacáté minutě 2:0 a vše probíhalo podle domluvy, zahrát si s rado rozhodčí penaltu a opět začalo trapení, ve čtyřicáté osmé minutě jsme prohrávali 2:4. o rozestavení,vystřídali jsme a kluci dokázali vyrovnat. Po zápase jsme byli všichni spokojení že poslední utkání v žakovské kategorii jsme zvládli. Za celou sezonu jsme udělali obrovský kus práce, které se ocení časem. Jsem na kluky hrdý co jsme za krátkou dobu dokázali, každý kdo ví v jakém stavu jsem mužstvo 15.7.2014 přebíral ví o čem mluvím. V neděli 14.6.2015 jsme si udělali zavěrečnou, zhodnotili sezónu a pustili jsme se do bohatého občerstvení. Na závěr došlo při loučení i k slzám. Klukům přeji hodně uspěchů do další fotbalové kariéry.

Treneři U15 Brančík-Mostýn.

FC Hlučín: BarteskaStoklasa,Smaženka,Bitomský,Kaluža,Veřmiřovský,Gebauer,Blinka,Plhák,Mostýn,Muller

Střídali:Adamčík,Nytra,Moravec,Fekete

Kremer-Nemoc

Hurina,Chvěja,Horejsek vypomohli kategorii U16

Na závěr patří i velký dík mému kolegovi J.Mostýnovi a poděkování posíláme i celému vedení Hlučínského oddílu za kvalitní podmínky které v Hlučíně máme,tak MOC Díky.